Seznam vključenih šol in vrtcev
Tip ustanove
Središče
- Celjska in savinjska regija (0)
- Gorenjska (0)
- Goriška (2)
- Koroška (0)
- Osrednja Slovenija (0)
- Osrednja Štajerska (5)
- Pomurje (0)
- Posavje, Dolenjska in Bela krajina (4)
- Primorska (0)
- Spodnje Podravje (5)
Vrsta članstva
16 ustanov
Gimnazija Brežice
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Trg izgnancev 14, 8250 Brežice
07 499 23 50
gimnazija.brezice@guest.arnes.si
Zdenka Senica Grubič
(zdenka.senica-grubic [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Nova Gorica
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Delpinova ulica 9, 5000 Nova Gorica
05 335 84 00
Lorna Atanasovski
(lorna.atanasovski [afna] gimng.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Novo mesto
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Seidlova cesta 9, 8000 Novo mesto
07 371 85 00
Maja Hren
(maja.hren [afna] gimnm.org)
Projekti v katerih sodelujemo:
Gimnazija Ptuj
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 15, 2250 Ptuj
02 748 28 10
Sandra Kupčič Toplak
(sandra.kt [afna] gimptuj.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
GRM Novo mesto, Srednja šola za gostinstvo in turizem
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Ulica talcev 3, 8000 Novo mesto
07 332 15 27
Irena Jarc
(irena.jarc22 [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Cirkulane - Zavrč
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Spodnje Podravje
Cirkulane 57, 2282 Cirkulane
02 761 00 41
osnovna.sola@cirkulane-zavrc.si
https://www.cirkulane-zavrc.si
Laura Mohorko Kumer
(laura.mohorko-kumer [afna] cirkulane-zavrc.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Črešnjevec 47, 2310 Slovenska Bistrica
02 805 51 50
o-cresnjevec.mb@guest.arnes.si
Teja Pintarič
(tejap [afna] cresnjevec.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Osnovna šola Lovrenc na Pohorju
Tip ustanove: Osnovna šola, Vrtec
Središče: Osrednja Štajerska
Šolska ulica 6, 2344 Lovrenc na Pohorju
02 630 00 20
Helena Lorbek
(helena.lorbek [afna] oslovrenc.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja ekonomska šola in gimnazija Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Trg Borisa Kidriča 3, 2000 Maribor
0590 83372
Nataša Bauman
(natasa.bauman [afna] ses-mb.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Smetanova ulica 35, 2000 Maribor
02 235 06 00
Leon Seničar
(leon.senicar [afna] gradbena.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Srednja zdravstvena in kozmetična šola Maribor
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Osrednja Štajerska
Trg Miloša Zidanška 3, 2000 Maribor
02 300 62 00
Jasna Adam
(jasna.adam [afna] szks.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Strokovno izobraževalni center Brežice
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Posavje, Dolenjska in Bela krajina
Bizeljska cesta 45, 8250 Brežice
07 499 25 50
Nadja Urška Senica
(urska.senica [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Nova Gorica, Biotehniška šola Šempeter
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Goriška
Ulica padlih borcev 26, 5290 Šempeter pri Gorici
05 6205 740
Tomaž Kofol
(tomaz.kofol [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Ptuj, Šola za ekonomijo, turizem in kmetijstvo
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
02 787 17 00
Barbara Selinšek
(barbara.selinsek [afna] gmail.com)
Projekti v katerih sodelujemo:
Šolski center Ptuj, Strojna šola
Tip ustanove: Srednja šola
Središče: Spodnje Podravje
Volkmerjeva cesta 19, 2250 Ptuj
+386 2 787 17 20
Janja Šterbal Vindiš
(janja.sterbal [afna] guest.arnes.si)
Projekti v katerih sodelujemo:
Vrtec Ptuj
Tip ustanove: Vrtec
Središče: Spodnje Podravje
Raičeva ulica 12, 2250 Ptuj
02 749 28 00
Janja Horvat
(bezjak.janja82 [afna] gmail.com)